x
Auto Styl Sp. z o.o.
 PRZEDSTAWIAMY NOWEGO FORDA S-MAX


Nowy Ford S-MAX to bezkompromisowe połączenie stylu, wygody, wszechstronności, wydajności i doskonałych właściwości jezdnych. Całości dopełnia szeroka gama zaawansowanych technologii i praktycznych rozwiązań. Kombinacja tych cech sprawia, że nowy Ford S-MAX wyróżnia się   z tłumu. Niezależnie czy podróżujesz sam czy z rodziną Ford S-MAX zawsze gwarantuje komfort  i dostarcza niezwykłej radości z jazdy.

Pewne prowadzenie
w zmiennych warunkach drogowych


Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża
i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość mocy na przednią lub tylną oś. Zapewnia to doskonałą przyczepność samochodu i trakcję.

Inteligentny, niezwykle elastyczny układ siedzeń


Elastyczny układ foteli zapewnia dużo miejsca dla pięciu a nawet siedmiu podróżnych, zaś składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie można ustawiać w różnych konfiguracjach pozwalających dodatkowo dostosować wielkość przestrzeni bagażnika. Wystarczy np. nacisnąć przycisk, aby całkowicie złożyć fotele w drugim i trzecim rzędzie, a tym samym natychmiast uzyskać sporo miejsca na sprzęt sportowy lub nieporęczne pakunki.

Panoramiczny dach - jaśniejsze
i bardziej przestronne wnętrze


Automatyczna roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło,
co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenia większej przestrzeni. Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza
i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.